Mūsų produkcija

PVC dangų rūšys:

·        RHENOFOL (Rhenofol CV, Rhenofol CG)

·        RHEPANOL

RHENOFOL  stogo danga – aukštos kokybės stogo danga, pasižyminti ilgaamže ir patikima eksploatacija. Dėl puikių medžiagos savybių, daugeliu atveju gali būti naudojamas tik vienas dangos sluoksnis. Tarpusavyje dangos dalys yra jungiamos sulydant jų kraštus karštu oru (prieš tai būtina pritvirtinti prie konstrukcinio pagrindo). Danga gali būti naudojama stogams, stogų terasoms, stovėjimo aikštelėms, apželdintų stogų įrengimui ir kt. RHENOFOL PVC dangos kokybę nuolatos kontroliuoja pats gamintojas ir nepriklausomi ekspertai.

Rhenofol CV tai stogo danga, gaminama iš minkštojo polivinilchlorido (PVC-P) su sintetiniu pluoštu pagal normą DIN 16734. Ši danga naudojama visiems plokštiems stogams, ir dedama kartu su kitais mechaniškai tvirtinamais dangos sluoksniais, klojama vienu sluoksniu, kas palengvina stogo konstrukciją. Membranos storiai: 1,2 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm

Rhenofol CG-minkštojo polivinilchlorido ir armuota stiklo pluoštu. Gaminys naudojamas kaip statybos objektų stogų konstrukcijų hidroizoliacija, stogų terasoms, stovėjimo aikštelėms ir apželdintiems stogams įrengti (membranos storis 1,2 mm , 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm)

Rhepanol - atspariausia ritininė stogo danga pasaulyje

Danga yra 2,5 mm storio su sintetiniu flysu ant dangos apačios. Danga turi unikalią mechaninio tvirtinimo sistemą Gripfix. Tai sukibimo juostos, išdėstomos tam tikru žingsniu ir tvirtinamos ant izoliacinės medžiagos smeigiuojant per juostą ir izoliacinę medžiagą į ankeravimo pagrindą. Dedant dangą ant juostų, juostos susikabina su sintetiniu flisu ir tokiu būdu neleidžia dangai keltis esant didelei vėjo apkrovai. Tokiu būdu didžiausia apkrova tenka ne dangos sujungimo vietoms kaip PVC atveju, o juostoms, kas lemia ilgaamžiškesnį sujungimų sandarumą.